![](http://bagcilarfatihmtal.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/34/27/748766/resimler/2024_07/k_18174320_bekirelma.jpg)
Bekir ELMA - Okul Müdürü
1970 yılında Çankırı Ilgaz’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul - Bağcılar’da tamamladı. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi´ nde lisans Eğitimini, 2013 yılında Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi alanında Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı.
16.07.2024 tarihinde okulumuzdaki görevine başlamış olan müdürümüz Bekir ELMA. Evli ve 3 çocuk babasıdır.